4th East European Course on Epilepsy: Age Aspects of Epilepsy

Country Club ShishkiNN in Shishkinn, Chernihiv Region, Ukraine

13 - 15 June 2018

http://ulae.org.ua/eece/2018/online-registratio.html

Вельмишановні колеги!

Ще раз дякую вам усім за високу довіру, що ви виказали мені, обравши мене президентом Української протиепілептичної ліги. Починаючи свою роботу я сподіваюся на підтримку всіх членів УПЕЛ – дійсних та майбутьніх, а також наших партнерів.

Для більш плідної та оперативної взаємодії з кожним з вас ми з радістю презентуємо новий сайт УПЕЛ, який дасть змогу своєчасно отримувати інформацію про всі наші спільні заходи, без проблем реєструватися на всі конференції, симпозіуми, семінари, що будуть проводитися УПЕЛ.

Наш з вами новий сайт буде мате тісну співпрацю з сайтом, періодичними виданнями та іншими інформаційними ресурсами Всесвітньої протиепілептичної ліги ILAE International League Against Epileps та Комісії у Європейських справах Всесвітньої протиепілептичної ліги ILAE-CEA, що дасть можливість отримувати своєчасну світову інформацію та новини, як кажуть з перших вуст.

По можливості ми будемо висвітлювати всі аспекти життя УПЕЛ як в минулому, на теперішній час та наші плани на майбутнє.

Двомовність сайту (українська та англійська) дасть змогу ознайомити з нашою діяльністю закордонних колег, підтримувати тісний зв’язок із провідними світовими експертами та залучити їх до майбутньої співпраці, яка буде нам на користь та є запорукою нашого спільного розвитку.

Ми плануємо велику сторінку про історію УПЕЛ, тому, як що у вас є цікаві матеріали, надсилайте, будемо всі разом формувати сторінки нашої історії.

Після ознайомлення з початковими кроками нашого нового сайту прошу присилати всі ваші пропозиції, матеріали зауваження тощо.

Завжди відкритий до плідної співпраці.

Щиро ваш, президент УПЕЛ,

Андрій Дубенко